Доброго дня, шановний відвідувач. Мене звати Анна Громова. Я психолог, травматерапевт, супервізор у методі EMDR, тренер.

Я допомагаю людям впоратися з кризовими ситуаціями, навчитися самоконтролю, розвинути свою здатність досягати цілей, прийняти і полюбити себе. 2022 рік, звісно, додав специфіки і зараз основна робота - кризові інтервенції, стабилізація емоційного стану, пропрацювання травматичного досвіду.

Форми роботи

Я займаюся консультуванням дорослих. У професії понад 14 років. У своїй практиці з психологічних методик я обираю ті, які якнайкраще підходять конкретній людині для розв'язання її завдань у якомога коротші терміни.

Залежно від запиту, ми можемо працювати в коротко- і довгостроковому підходах до консультування. Серед підходів і методів, користуюсь техніками когнітивно-поведінкової терапії, арт-терапією, нарративною терапією. Головними і улюбленими є травматерапія за допомогою EMDR та кататимно-імагінативна терапія (КІП або Символдрама). Одним із важливих критеріїв хорошої роботи для мене є момент, коли людина вже самостійно може підтримувати і розвивати досягнуті в роботі результати.

Мета моєї роботи

Основна мета моєї роботи - зробити так, щоб навколо мене було якомога більше людей, які вміють упевнено справлятися зі своїми життєвими завданнями. І не просто справляються із завданнями - а розкривають свій потенціал і проживають життя, створюючи з нього "витвір мистецтва".

В сьогоденних умовах, метою роботи є переважно відновлення балансу сил, зцілення травм, полегшення наслідків травми свідка (якими ми усі стали мимоволі), виведення людини з депресивних та посттравматичних станів.

Ознайомитися з можливими формами роботи та варіантами запитів, з якими можна звертатися ви зможете на сторінці, присвяченій Клієнтам

ЗАПРОШУЮ ТАКОЖ НА МОЇ ТРЕНІНГИ, НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАММИ И МАЙСТЕР-КЛАСИ:

- більшість воркшопов зараз присвячені роботі по стабілізації емоційного стану, кризовим психологічним інтервенціям і травматерапії. Є керівником "Професійної Лігі травматерапевтів", тож найближчі анонси буде розміщено там, а тут продублюю (анонси і активні посилання готуються)

Для колег – я сертифікований Американською та Європейською асоціаціями консультант у методі EMDR (ДПРО; ДПДГ), що дає мені право проводити супервізії, години яких визнають і в Європі (EMDR Europe), і в Америці (EMDRIA). Я також веду супервізії в рамках навчальної програми з Травматерапії у Міжнародному Інституті післядипломної освіти, використовуючи мультимодальний підхід до супервізійної роботи, тобто, не обмежений одним методом. Виняток - години індивідуальних консультацій для сертифікації в методі ЕМДР.

ОСВІТА

Вища освіта:

 • Київський національний економічний університет. Магістр обліку та аудиту в управлінні підприємницькою діяльністю.
 • Таврійський Національний університет ім. Вернадського. Інститут післядипломної освіти. Спеціаліст психології.

Сертифікаційна освіта:

 • EMDR-Консультант (EMDRIA, USA & EMDR Europe)
 • Сертифікований травматерапевт за програмою післядипломної підготовки травматерапевтів (Міжнародний Інститут післядипломної освіти, Київ)
 • Породжувальний (генеративний) коучинг (Practitioner of Generative Coaching (2016-17), Basic Certification (2013), IAGC, Ph. D. Stephen Gilligan & Robert Dilts)
 • Породжувальний (генеративний) транс (The International Association of Generative Change, Ph. D. Stephen Gilligan)
 • Сертифікований професійний коуч міжнародного рівня (Professional personal Coach) курсу професійної підготовки "Коуч-Практик" за стандартами International Coach Union (ICU);
 • Акредитований тренер курсу НЛП-Практик. Accredit Trainer of NLP-Practitioner;
 • Сертифікований НЛП-Майстер і Практик. Certified Master Practitioner in the Art of NLP, Certified Practitioner in the Art of NLP.

 

Додаткова освіта, курси та семінари:

 • "Шлях героя" Ph. D. Stephen Gilligan (CA, USA)
 • "НЛП Третього Покоління: Розвиток Ідентичності" Ph. D. Judith DeLozier (NLP University, USA)
 • "Стейтенеджмент" Ph. D. Judith DeLozier (NLP University, USA)
 • "Регресивний гіпноз" Ломоносова Н.В. (Інститут гіпнозу і психотерапії, Київ).
 • "Основи травмофокусованої когнітивно-поведінкової психотерапії" (УІКПТ, Київ).
 • Конференція "Запобігання та лікування посттравматичного стресового розладу" (МОЗ, УНДІССПН, Київ)
 • "Стратегії бізнес-геніїв" Роберт Ділтс (NLP University, USA)

Сертифікати

Прокрутивши мишкою, ви зможете ознайомитися з основними моїми сертифікатами